Fototapeta - obrovský hit poslední doby, který překvapí každého milovníka krásných interiérů

Sníš o moderním bytě? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád svěží dekorační předměty a nápadité bytové doplňky? Fototapety jsou pro Tebe!


Co to jsou fototapety a kde je možné je koupit?
fototapety do ložnice
Prepared by: Pixers
Oryginal: Pixers


Pod pojmem "fototapety" rozumíme velkoformatové snímky, nebo grafické motivy natištěné na papírovém, nebo vliesovém základě, které fungují jako klasické tapety. V poslední době největší úspěch u českých zákazníků mají zmíněné vliesové fototapety. Jejich lepení je totiž hrozně jednoduche - lepidlo se nanáší jen na stěnu. Kromě toho tento typ fototapet je omyvatelný, trvalý a odolný proti oděrům než klasické papírové varianty, což je velmi důležité v případě fototapety do koupelny. Fototapety se hodí k různým povrchům - můžeme je lepit na zeď, sádrokartony či betonové panely. Obrovským kladem fototapet je rovněž rozmanitost barev, vzorů a motivů. V obchodech s dekoračními předměty a tiskarnách zaměřených na velkoformátový tisk najdeme desítky různých fototapet - stačí zvolit místnost a najít k ní vhodný vzor.


Nejpopulárnější vzory fototapet


fototapety do koupelny
Oryginal: http://www.sxc.hu/


Fototapety mají spoustu výhod. Dokážou oživit každý pokoj, opticky zvětšit prostor, anebo úplně změnit charakter našeho bydlení. Pokud plánujeme nákup fototapety, musíme pečlivě vybrat její materiál a vzor. Fototapety do ložnice měly by být elegantní, laděné do neutrálních barev.Decentní vzor a odstíny šedé, bledomodré či světle žluté barvy určitě změní naší ložnici v kouzelnou odpočinkovou místnost - demural.cz/.


V případě, že chceme najít fototapetu do kuchyně můžeme vybrat něco barevnějšího. V nabídce kamenných a Internetových prodejen jsou stovky fototapet s rostlinnými motivy ve šťavnatých barvách. Do kuchyně se také hodí fototapety se vzorem ovoce.

Posted by Administrator on 2019-05-03 22:00:24
Tags: dom, Internet, fotograf, rok, interiér