Pestřejší odstíny rovněž můžou mít vlastní kouzlo

Při malování stěn, většinou užíváme běžné barvy a mozaikou. Spíše nejdeme do čehosi více odlišného až bezmála šíleného. Ale i šílené věcí popřípadě motivy smí vytvořit náš barák přijatelnějším a trochu jiným.
Třeba nemáme v oblibě bláznovství, ale jestliže už cosi takového učiníme většinou se nám to zalíbí. Proto můžeme zkusit při natírání místnosti fototapety grafiti. Jsou trochu jiné než normální, a rovněž malinko energické. Není to každodenní bílá barva. Je to hodně barev pohromadě. Jsou to také skákající odstíny na zdi, které udělají den okamžitě malinko krásnějším a radostnějším. fototapety grafiti si můžeme nalepit všude tam, kde bychom jinde připevnili obyčejnou barvu. Osvěží náš domov něčím odlišným. Není nutné ji použít ihned do každého prostoru. Můžeme si vybrat nějakou místnost. Najisto toho nebudeme litovat. Kdyby se nám to nezamlouvalo, pokaždé to můžeme vystřídat jinou fototapetou - zde fototapety grafiti.


Internet
Prepared by: Casamoda
Oryginal: Casamoda


Pokud si přejeme mít místnost trochu klidnější, můžeme použít fototapety les. Je známo, jež v krajině si můžeme oddechnout, a rovněž nabrat svěží vzduch. Většinou do lesa vycházíme se projít. Teď smíme vlastnit les doma. Jistěže nám to nenahradí skutečný les, ale jestliže si opatříme fototapety les budeme se cítit čerstvěji a vyvolá to v nás pocit, jež bychom určitě měli někde zajít na procházku. Lesní barva tiší, ale kromě toho si smíme pořídit fotorapetu les i s nějakou krásnou polní květinkou - viz strana fototapety les.
Jistěže nám to pokojík vytvoří pestřejším. /


Ne vždy si pořídíme to, co doopravdy chceme. Každopádně bychom měli ale zkoušet cosi nového, abychom přišli na to, co je pro nás nejlepší.

Posted by Administrator on 2019-05-02 12:24:24
Tags: fototapety, pokoj, fototapet