Experti jsou všude okolo nás. Hodně lidí si říká, že dovede vytvořit moc věci, nehovořme, ale dělejme.

Hodně se setkáváme s tím, že nám někdo něco řekne a opožděně to neudělá. Asi se to stává většině. Nechceme utvořit danou předmět v daném momentu a poté toho litujeme.
Jestliže něco si přejeme, je čas od času lepší to udělat a ne jenom o tom říkat. Jestliže chceme mít pěkné obydlí, vytvořme si ho.


Nevybavujme si jenom, co vše bychom si přáli.
nástěnné malby
Prepared by: Emily May
Oryginal: http://www.flickr.com
Začněme dělat předměty, jak je chcete mít udělané. Pokud začínáme tvořit novou firmu, budovu popřípadě obydlí, vytvořme především co a jak bychom chtěli tam mít, a zahájíme tvoření práce. Několikrát se děje, že především konáme a až pak začneme přemýšlet co skutečně a na co bychom toužili mít. Zakoupíme si krásný obrázek a chceme si ho dát na vnější dveře, a až při věšení si přečteme cedulku, že tyto 3d obrazy na zeď slouží jako výzdoba obývacího pokoje - . V případě, že se nám hodí, smíme si ho zanechat, pokud ne, smíme ho nahradit. 3d obrazy na zeď jsou jednou z perfektních jevu, jaké jsou schopné naše pusté stěny, na jakémkoli místě dekorovat. Obecně je hodně druhů takových to kreseb, jaké smíme užít. Také podle rozměrů pokoje smíme si vybrat pro 3d obrazy na zeď, či dle umístění předmětu už v místnosti, aby nám všechno ladilo. Kresby si smíme zformovat též sami. Pokud máme oblíbenou fotku, a nechceme ji držet položenou v obyčejném rámečku, smíme si ji umožnit vytisknout na 3d obraz - check out více.


Tak zůstane neobyčejným formou situovaná na stěně. Jinou možností je rovněž vytvořit si svůj vlastnoruční rám. K tomu nám postačí několik lehkých hnutí a již je dokončený. K jeho zhotovení můžeme užít různobarevné papíry, nějaké ozdoby a připevněním zhotovíme jedinečný rám, který nikde jinde nenaleznete.
Kresby, ozdoby a všelijaké drobnosti jsou neodlučitelnou součásti našeho pokoje. Jak veškerý interiér bude vybavený, záleží na nás. Rozhodně ale i starší fotografie anebo drobnosti se můžou uplatnit. Nemusíme je vyhazovat ale utvořit z něj ojedinělý doplněk.

Posted by Administrator on 2018-05-15 11:24:16
Tags: fotografie, výzdoba, dekorace