Od vždy jsme milovali přilepovat samolepky všude kde se dalo v pokojích

Když jsme byli malí, dostávali jsme nálepky, a když je nebylo kde nalepit, tak jsme je lepili na dveře eventuálně různý nábytek. Po této práci, naše skříně, snad též stěny, dostaly dost zabrat a chtělo by je obnovit.
Dva nápady jak toto opravit. /


Dětské pokoje jsou zaplněné maličkosti a různých dětských předmětů. Pakliže se nám už podařilo nálepky sundat ze zdi, eventuálně umýt pokreslené zdi, pak je jsme povinní nějak nazdobit. Na stěny se perfektně hodí dětské fototapety - check stránky dětské fototapety. Jsou to tapety přeplněné dětskými světy. Spousta princezen, barbín, vozidel a jiných osůbek. Tapety jsou převážně vyměnitelné, takže by až tolik nepřekážela jakási jiná nálepka, jistěže by tam i padla. Dětské fototapety se dokonalé hodí do celého dětského prostoru, nebo třeba pouze na jednu zeď. Nemusí být použitá na celý prostor. /


dětské fototapety
Prepared by: Mathew Bedworth
Oryginal: http://www.flickr.com
Dětské malby a nálepky se rovněž můžou nacházet na dveřích v domácnosti. Je úplně jednoduchý návod jak se od těchto věci oprostit. Samolepící tapety na dveře krásným způsobem zakryjí nedokonalosti, jaké tam nechceme vidět. Pěkný obrázek na tapetě může zpříjemnit náš prostor - další četba. Navíc na samolepící tapety na dveře si můžeme obstarat jednotný vzorek našich původních dveří a žádný člověk nerozpozná rozdíl. Tyto tapety můžeme využít na kterékoliv dveře v domě. Ba i i na kuchyňskou linku. Tímto způsobem smíme zpestřit naší už zastaralou a starší kuchyní.


Jenom musíme fototapetu zakoupit a přilepit na dveře, jak prosté. /


Nádhera je v schopnostech naších srdcí a také tam, kde jsme originální. Využijme proto, vše co vlastníme v sobě.

Posted by Administrator on 2018-02-05 16:16:33
Tags: fototapety, pokoj, fototapet