Jak si vyzdobit dokonalým stylem zdi v místnostech, kde rádi přebýváme.

To je závažná věc. Co učinit, aby naše místnost byla nejoriginálnější z dokonalých? Klademe si tuto větu moc krát v roce. Nejenže ji chceme mít dokonalou. Chceme ji mít taký přívětivou, příjemnou, okouzlující.


fototapety
Prepared by: sailn1
Oryginal: http://www.flickr.com
plakáty na zeď
Prepared by: DUKA
Oryginal: DUKA
plakáty na zeď
Prepared by: Sylvain Moreau
Oryginal: http://www.flickr.com

Jsme velmi podráždění, když nám cosi nejde nebo když to není dle naši fantazie. Často se ubíráme s proudem, ježto se domníváme, že nevíme co a jak udělat. Ale tak to nefunguje. Jenom se musíme na chvíli pozastavit, nadechnout se a vhodně se potopit do vlastních představ. Vlastníme to v sobě, akorát v úplném tom každodenním kvapu, se nám nevede poněkud pozastavit a přemýšlet nad tím, co doopravdy chceme. Různorodí návrháři na oděvy, také nápad na konkrétní model, musí odněkud brát. Na stěny můžeme užít různé věci. Fotorámečky si můžeme utvořit sami z dílku pevného kartónu a několik drobnůstek. Na zdi rovněž můžeme vylepit různé fototapety - fototapety. Plakáty na zeď jsou taký jedním z mnohá možností jak si vylepšit vlastní obydlí. Neustále na něco myslíme. Na všelijaké věci. Musíme rovněž své myšlenky využit k tomu, aby se z nich vytvořila realita. Ať nezůstávají pouze v hlavě, ale ať už ty fototapety, plakáty na zeď, různé rámy začnou náš prostor zkrášlovat. Je nutnost abychom uvěřili tomu, že to co si představujeme, může být skutečné. Naše sny můžou být hmatatelné pro každého kdo vejde do našeho bytu. Svůj vnitřek si můžeme také ozdobit nábytkem, nebo starými věcmi, které již nepotřebujeme. Konkrétním nalakováním a uspořádáním smí utvořit ojedinělý díl. Příjemným nápadem, kterým by mohl být nazdobený náš interiér je tráva. Tráva na louce s drobounkými květy vzbuzuje příjemný nádech přírody. Zeleň se mimo jiné představuje také jako uklidňující odstín, která působí dobře na lidi. Stěny si buďto smíme vytapetovat eventuálně vymalovat na zeleno a domalovat rozházené po palouku pampelišky a jiné polní květy.


Milovníci hmyzu si můžou své nejlepší díla nechat vylepit či namalovat na zelenou polní zeď naší místnosti.


Palouk smí být jedním z mnoha motivu, které budeme držet ve svém bytě. Smíme užít i další nápady. Základem je se v místnosti cítit příjemně -

Posted by Administrator on 2018-02-05 16:16:32