Vše dobré pro naše ratolesti. Přítomnost vytváří budoucnost.

Všechny ratolesti většinou běhají všude, kde je to možné. Rády skotačí, pohrávají si a velmi se usmívají. Milujeme je pro to, že jsou. /


Přejeme si být super rodiči pro své ratolesti. Nepřejeme si, aby se jím něco přihodilo, nýbrž chceme, ať jím všechno vzchází.
motyw
Prepared by: DA
Při utváření dětského pokoje, nebo místnosti, také na ně myslíme. V myšlenkách se nám ukazuje vše o nich. přemýšlíme nad tím, kde všude jsme s nimi byli, kde rády skotačí, co mají v oblibě nebo o čem nejraději mluví. Nejdokonalejší by pro nás bylo, kdybychom to všechno nějakým způsobem mohli z myšlenek přendat do reality. Je to možné. Pokud si určíme cíl své práce, a pořád nad ním budeme rozjímat, tak věci, jaké k tomu jsou nezbytné, se k nám přiblíží bez naší práce. V dětském koutku by se měly objevovat jakési hračky, komody, dětské fototapety, obrazy na zeď a další nezbytné věci- (viz podrobnosti). Jestliže se stěhujeme, budujeme nový byt, nemusíme vše vyhazovat. Použitelné věci můžeme opravit a opět použít, třeba jako dekoraci popřípadě na nějaký další způsob, nežli k čemu je to vyhrazené. U dětí je příjemné to, jež si není nutno lámat hlavu s tím, že se jím nebude něco zamlouvat. Dětem se zamlouvá všechno a hlavně překvapení. Pokud na stěny vylepíme dětské fototapety s jejími oblíbenými barvami a mimo to ještě zavěsíme obrazy na zeď s postavičkami z filmu, které milují, najisto z místnosti tak rychle neodejdou- poslední článek. Dětské fototapety smíme si pořídit přímo v obchodě k tomu danému eventuálně si můžeme udělat svůj vlastní potisk. Je to moderní, jelikož není s tím moc práce, jakožto v průběhu malování. Stačí jenom nanést a je uděláno, nemusíme si s tím dělat téměř nějakou starost. Dětem můžeme připravit také všelijak neotřelé hračky. K tomu smíme použít patrovou postel, do jaké se bude muset vylézt, na stěnu pověsit opičí hodiny, u jakých ocas poslouží jako kyvadlo, zásluhou kterého hodiny jsou funkční. Dalším motivem může být oceánský svět.


Zakoupit vodní postel, zásluhou které se ratolest, ještě více pocítí jako na mořské hladině. /


Nemusíme mít žádnou představu, abychom originálně vyzdobili dětský pokoj. Postačí, pokud si začneme všímat zájmu našeho děti a přesuneme to do reality.

Posted by Administrator on 2016-08-09 10:06:28
Tags: dom, obraz, tapety, moc, pomoc