Pokoj pro naše ratolesti je často nejtěžší věci, kterou tvoříme, ale rovněž častokrát tou nejmilejší.

Děti jsou nedílnou a ojedinělou součásti našeho života. To jací budou, ve velké míře záleží na nás. Od narození se započínají zlepšovat a utvářet svůj individuální charakter, jakým nás později okouzlují. Milují různorodé odstíny barev, všelijaké drobnůstky.

Děti jsou půvabné.
dětský pokoj
Prepared by: amy gizienski
Oryginal: http://www.flickr.com
Někdy umí pořádně zlobit, avšak svou maličkostí to vždycky odstraní. Jejich slovní zásoba je zpočátku divotvorná a proto si spousta slůvek zaznamenáváme do notýsků, abychom je nezapomněli. Jsou vděčni za předměty okolo sebe. Dokážou si vážit dárky, které přijímají. Všímají si věci, jakých si mnohokrát lidi, jací už něco zažili, absolutně nezpozorují. Jsou vnímaví a dovedou obšťastnit pouhým pousmáním. Takové jsou naše děti. A my též chceme, aby naše ratolesti byly v bezpečí a též aby si užily naplno své dětství. Hodně lidí při budování a zařizování svého obydlí vyzdobuje své pokoje, podle toho co se v daném pokoji bude nacházet. Proč bychom měli svou perfektní obrazotvornost ohraničovat pro jeden pokoj. Buďme originální. Pokud máme malé dítě, dětské fototapety můžeme připevnit do každého pokoje - Demural. Po celém domě, v každém pokoji smíme vytvořit drobounký koutek pro svou ratolest. Koutek můžeme vyzdobit všelijakými věcmi. Můžeme do něho rovněž vložit dětské fototapety s různými vzorky, náměty případně také fotkami. Pokud si všimneme co naše dítě s chutí vykonává, s čím si hraje, co nejvíce zkoumá v knížkách nebo o čem nejvíce hovoří, smíme daný koutek uspořádat zrovna podle toho.Pokud uděláme více koutků pro děti, můžeme každý utvořit rozdílně. Podle zařízení a odstínu pokoje můžeme utvořit i dětský pokoj. Pokud tvoříme obývací pokoj pro hosty, takovým rázem smíme nastrojit i dětský malinký koutek - Demural. Hodí se zde gauč s malým stolem. V případě, že přijde kdosi s dětmi na návštěvu, ratolesti si budou moct někde hrát, či vyprávět a my budeme na ně vidět. /
S pomocí promíchání různorodých místnosti se bude bydlet otevřeně v celém domě. Udělejme si něco neobvyklého, z čeho budou mít potěšení všichni nájemníci.

Posted by Administrator on 2016-05-31 11:25:55
Tags: tapety, pokoj, barvy