April 2016 archive

Nejzajímavější způsoby na baječnou ložnici

nástěnné malby
Prepared by: Thomas Kujawa
Oryginal: http://www.flickr.com
Perfektní ložnice je nejen pohodlná, ale také dává útulnou náladu a vypadá velice nádherně. Aby takové estetické účinky obdržet honem a bez obrovské námahy, dnes stojí to za to prohlížet kompletní aranžmá interiéru s použitím fototapet.

Posted by Administrator on 2016-04-19 16:25:11
Tags: styl, design, dekorace

Krásné vzory aranžmá obývaku, kanceláři a kuchyně

foto
Prepared by: Fotolia
Oryginal: Fotolia
Ložnice, kancelář a obývací pokoj jsou prostory, které mají alespoň jednou společnou vlastnost – docela důležitý je tam subtilní a útulný vzhled. Je možné to obdržet na různé způsoby, ale takové jež nabízí možnost perfektního přizpůsobení dekorací k všem možným podmínkám jsou považované za vzácnost. Bylo to dřívěj velice obtížné, ale nyní to umožňují různé moderní dekorační přílohy – zejména doporučované jsou fototapety a fotografické obrazy vytisknuté na trvalých látkách.

Posted by Administrator on 2016-04-14 13:52:13
Tags: obrazy, dekorační, fototapetám

Novodobé fototapety v aranžmá interiéru – jaké účinky jsou díky nim dosažitelné

fototapeta
Prepared by: Fotur Colombia
Oryginal: http://www.flickr.com
Cílem aranžmá interiéru je nejen nádherně vyzdobit nějaký prostor, ale rovněž udělat to takovým způsobem, aby vypadal pozoruhodně, zdůrazňoval své funkce, a ještě byl docela pohodlný v praxi. Interiér, který se prezentuje nádherně, není jedině čistý a s užásným nábytkem – velice klíčové jsou také dekorativní vlastnosti, díky kterým je on příjemný pro oči buď ne. Z tohoto důvodu velký počet znalců nabízí dekorace nástěnné – nezaberou prostor, tak potřebný zvláště v malých a středních interiérech, a mají vše doporučené dekorační vlastnosti.

Posted by Administrator on 2016-04-07 10:25:38
Tags: výzdoba, interiér, barva