September 2015 archive

Jaká dekorace skvělé sluší kuchyni – hezké obrázy na fototapetách

fototapety
Prepared by: www.przyklejkopety.com.pl
Oryginal: www.przyklejkopety.com.pl
Úžásná a praktická kuchyně není absolutně tak těžký úkol. Stojí to za to, pečovat o krásu toho prostoru, protože v nádherně zařízeném místě připrava jidel je vždy příjemnější. Navíc, dobré vypadající kuchyň účinně ovlivňuje náladu.

Posted by Administrator on 2015-09-24 10:11:45
Tags: inspirací, ovocí, montáž

Aranžace interiéru – nejlepší způsoby, jak získat dobré výsledky

fototapety
Prepared by: PIXERS
Oryginal: PIXERS
Pokud máte v planech obnovu bytu nebo i soukromého interiéru, samozřejmě nejlepší nápad je pozorně to naplánovat – zejména, když najednou je tolik kvalitních látek do obnovy. K ním patří různorodé fototapety – je to druh tapet, na kterých je vytisknutý obrázek (nemusí to být jenom fotografie – občas je to i kopie významné malby buď grafika).

Posted by Administrator on 2015-09-22 14:14:44
Tags: styl, centrum, interiér

Jak nejlépe udělat obnovu bytu nebo jiné budovy – praktické rady

fototapeta
Prepared by: http://demural.co.uk/
Oryginal: http://demural.co.uk/
I nevelká obnova interiéru může působit hezké výsledky. Někdy tato činnost je dobrým řešením nejen, když pokoj anebo dům je ve špatném stavu – stojí to za to, obnovit pokoj, když jeho bydlící touží po změně estetiky buď potřebná je změna funkce pokoje. Aby se nemučit s různými a příliš dlouhými činnostmi v průběhu obnovy, nejlepším napadem je poznat jednoduché a praktické tipy, díky kterým interiér bude výpadat krásně bez velkých komplikací.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:55:46
Tags: LED, pokoje, tapety, rolety, interiéru, záclony, závěsy, žaluzie, podlaze

Čím se vyznačuje skvělá aranžace interiéru v bytě

logo
Prepared by: Demural
Oryginal: http://demural.pl
Dobrá aranžace interiérů není ledabylá věc, a to se týče zároveň pracovních prostorů, jak také individuálních bytů. Tak aranžovat interiér, aby se začal opravdu líšit od jiných, je možné díky pečlivé výuce, tvořivosti a pozoruhodnému zařízení. Aby obdržet zajímavé výsledky, stojí to za to důvěřit odbornému designerovi interiéru – je to osoba, která se během vzdělaní a praxi učí tak, aby pomáhat zároveň soukromým zákazníkům, jak také podníkům. K povinnostem aranžéra patří tř. technická analýze interiérů a dávání tipu na barvy zdí, druhy dekorací a osvětlení, vhodné vybavení.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:32:47
Tags: domu, designer, budov, osvětlení, podníků, Aranžér

Zajímavé dekorace oken – co je nyní nejmódnější

obývací pokoj
Prepared by: http://demural.pl/
Oryginal: http://demural.pl/
Obnova domu není jediná příležitost na výměnu dekoraci bytu. Nyní hodně lepší rozhodnutí je pravidelně pečovat o stav zařízení, estetiku a sympatický pocit v pokoje. Takové věci jako dekorace oken nejlépe změnit jednou za nějakou dobu, aby upravit tam trochu různorodosti. Jaké zvolit dekorační přílohy na okna? Moc to záleží na několik činitelů, počínajíc od umístění okna a končíc na atmosféře, estetickému vkusu a ročním období.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:06:46
Tags: pokoje, oken, dekorací