Jak optický zvětšit pokoj?

Většína z nás chtěla by mít velký dům s ohrádkou. Bohužel nekaždý může si na to dovolit. Mnoho z nás bydli v skromných podminkách, ale není to důvod, abysme nemohli hezký vybavit náš byt. Máme pro Vás pár návrhů, co udělat, aby v optický způsob zvětšít Váš byt.
nástěnné malby
Prepared by: Sarah_Ackerman
Oryginal: http://www.flickr.com
První velmi zakládní věci je světlo. Díky výbornému světlu můžete dělat kouzla a z toho důvodu nemůžete obávat se světla. Abyste mohli získat mnoho světla výborným nápadem je věšení na stěnách zrcadel. Velmi pozoruhodné jsou skřině, které májí skelné dveře. Jestli jde o umělé světlo lepší bude několik menších zdrojů světla než jeden velký.

vkusný wallpaper
Prepared by: Sharon & Nikki McCutcheon
Oryginal: http://www.flickr.com
Co je také významné lepší je přírodní světlo než umělé. Nejlepé nepoužívát v nevelkých prostorech záclon, rolet nebo závěs. Jestli musíte nějaké mít pověste závěsy, které prosvítají. Díky zrcadlům, které odráží světlo po celé pokoju můžeme získat větší hloubku mistnosti.

Velmi podstatné jsou fototapety, kteréch užíjeme v naším bytě. Výborným výběrem jsou fototapety 3d díky kterém náš pokoj může získat hloubku. Mějte na pamětí, že nevšichne motivy budou dobré v nevelkém bytě. Napříklád vzorkovaté tapety jsou nejhorší, co můžete udělat. Bohužel, ale většinou takové fototapety zmenší Vám mistnost. Jestli doopravdy máte rád vzory na tapetach volte menší motivy. Budou vypadat líp v malých mistostnech. Výborným vzorem jsou fototapety schody, díky kterém můžeme dosahnout dojem optického klamu. Budeme mít dojem, který způsobí, že náš pokoj bude vypadat jak větší než je skutečně. Pokud jde o barvy, které jsou dobré v malých prostorech to pamatujte, aby nepoužívat příliš tmavých barev. Samozřejmě můžete volit jakoukoliv barvu, doporučujeme Vám používat rozmanité odstíny stejné barvy. Kombinování různych sytostí barvy je skvělou myšlenkou. Jasné odstíny budou vynikat do popředí, a ty temnější budou vzadu. To všechno způsobi opravdu zajímavý dojem.

Pamatujte také to, abyste neměli přílis předmětů. Většina z nás má věcí, kterých vůbec nepotřebuje. Určitě některé máme prostě rádí, ale opravdu některé musíme vyhodit. Díky tomu budeme mít víc místa v našech bytech.Optické zvětšení domu je snadné. Musíte jenom pamatovat několik pravidel, díky kterém všechno bude jasné. Nejvyznamnější je, aby především dělat všechno podle svého vlastního vkusu. Doufame, že díky naším tipům Váš byt bude lepší.

Posted by Administrator on 2015-07-09 09:39:10
Tags: pokoj, barvy