Jak opravit staré dveře.

Často je tak, že není nutné nabyvání nových předmětů – stačí je jen opravit. Znamenitým přikládem jsou dveře. Není smysl nabyvat nové, lepší je renovace. Je to lacinější a nikdo z nás nechce nadarmo utrácet peněz.
Moderní tapety na zed'
Oryginal: http://demur.pl
Velice znamenitým nápadem jsou samolepící tapety na dveře. Proč? Protože jsou neobvykle snadné v použítí a můžete je nalézt v rozmanitých vzorech. Je to jednodušší a lacinější řešení než malování dvěří. Důležité je také to, že samolepící tapety jsou mnoho čístější než barvidla.

Na počatku musíte vyjmout dveře z závěsů a oddělat kliku. Pozděj samozřejmě je potřeba dveře umýt a očistít. Musíte znát přesný rozměr dveří, abyste věděli kolik samolepící tapety potřebujete nabyt. Zakládní je, aby pamatovat o pár pravidlech. Pamatujte, aby tapetu na pruhy ustřihat na zadní straně. Velmi podstatné je podívání se na vzor tapety.Nemůžeme ho postřihat. Lepé ustřihat tapetu s přesahem, které ohneme na koncí praci. Tapetu lepime jen na čisté a suché dveře. Je to opravdu hodně vyznamné. Nejlepé lepit pruhy tapety na výsku dveří a dělat to odhory. Pamatujte, aby vyhnat bublinky zpod tapety, jínák nebude to vypadat dobře. Potom nutné je ořiznutí přesahu tapety a uhladení celého povrchu stěrkou. Znamenitým tipem je přefoukaní teplým vzduchem z fénu na vlasy. Z druhou stranou dveří postupujeme stejným způsobem.

Renovace
Prepared by: FunkBrothers
Oryginal: http://www.flickr.com
Nějakým ostrým nožem musíme prořiznout tapetu v mistech otvorů pro klič a kliku, zakládní je též ořiznutí okraju tapet. Jestli toho neudělame můžeme mít potom problém z zamykáním dvěři. Je to doopravdy velice jednoduchá metoda na renovace dveří. Není to konec vyhod takovych tapet. Samolepící tapety na dveře kromě toho jsou velmi levné a mají hodně vzoru. Opravdu každy může nalézt něco pro sebe a pro svůj dům.

Nejpopularnější jsou určitě „dřevěné vzory”, na kterých představené jsou roční letokruhy rozmanitých druhů stromů. Ale samozřejmě samolepící tapety na dveře to nejen vzory stromů. Můžete koupit též jíne zajímavé vzory. Pečování o obnovené dveře je jednoduché. Stačí jenom mýt dveře neabrazivnimi prostředky, abychom náhodou neodřeli tapetu.

Kdy budete kupovat samolepící tapety - takhle - na dveře je třeba pamatovat o dobře propočitané spotřebě. Podstatné je brát zřetel na vzor a na to, aby dobře vypadal. Jestli bude nedůkladně lepený nebude to vypadat náležitě. Doporučujeme koupit kus tapety navíc, abyste v budoucnosti mohli opravit nějaké poškození.

Tapety koupite v obchodech s bytovymi doplňkami. Obvykle vyběr je velký a ceny nejsou vysoké. Pokud avšak nenajdete níc zajímavého můžete zkusit hledat tapet na internetu. Existuji speciální stranky, které prodavájí jenom tapety, v tím též samolepící tapety na dveře.

Posted by Administrator on 2015-03-16 11:29:50
Tags: tapety, dveře, renovace, restaurace, opravení, obnovení